Послуги Таксі «239» в Запоріжжі

Трансфер з аеропорту або вокзалу

Прибувши на залізничний вокзал, автостанцію або в аеропорт, ви зустрінетеся з водієм таксі «239». Він допоможе перенести вантаж до автомобіля, скласти речі і швидко доставить до пункту призначення за найкоротшим маршрутом.

Трансфер на вокзал або в аеропорт

Таксі «239» допоможе вам встигнути на поїзд або літак. Для цього вам потрібно повідомити диспетчеру про те, до якого часу вам потрібно прибути на вокзал або в аеропорт. Наш водій прибуде за вами вчасно.

Мікроавтобуси

Ми підберемо відповідний транспорт для будь-якої кількості пасажирів і доставимо їх до місця призначення вчасно. Служба таксі «239» забезпечить транспорт для виїзних заходів за місто, на природу тощо.
Для цього вам необхідно завчасно оформити замовлення, щоб оператор міг вибрати оптимальний варіант авто для вас. Автопарк нашої компанії включає мінівени, розраховані на 6 –18 пасажирів.

Подорожуйте Україною

Клієнти служби «239» можуть замовити поїздку в будь-який населений пункт країни. Сьогодні винятком є лише міста, розташовані в зоні проведення АТО.

Водій, що не палить

Оформляючи замовлення, клієнт може попросити надати авто з водієм,що не палить. При цьому вартість послуг і термін подачі машини не зміняться.

Безкоштовне очікування замовника

Відлік часу простою починається з моменту, коли водій повідомив вам про прибуття, або ж від часу, зазначеного в SMS. Таксі очікує клієнта безкоштовно протягом перших 10 хвилин. Подальший простій замовник повинен оплатити, адже водій цінує і свій, і ваш час.

Доставка кур'єром

Послуги кур'єрської доставки дозволять відправити будь-який вид вантажу (від продуктів харчування до важливих документів ) у будь-який район Запоріжжя. Замовити даний сервіс можна, не покидаючи будинку або офісу. Водії можуть придбати зазначений клієнтом товар, взявши передоплату на покупку і доставити його в будь-куди по місту.