Таксі «239» в Запоріжжі

Таксі 239 — ваше професійне таксі

Професійне таксі? Що це?
Звичайне таксі їде з пункту слідування в пункт призначення. Для професійного таксі важливо не тільки куди їхати, але й як.

Пріоритет нашої служби таксі  – комфорт клієнта. Тому ми робимо сервіс максимально зручним.

У водія завжди є дрібні гроші, щоб дати зрешту. Тому пасажиру не доведеться переплачувати. Це вигідно і зручно.

Немає часу, щоб відвезти дитину на додаткові заняття? Професіонали служби « 239» впораються з цим завданням вчасно В разі необхідності ми надамо дитяче крісло.

Потрібна недорога і швидка доставка покупки або документів за певною адресою? Необхідний автомобіль бізнес-класу для зустрічі ділових партнерів? Доручіть це водіям нашої служби таксі.

Підшукуєте економ-таксі в Запоріжжі  – скористайтеся сервісом таксі «239»! У нашому автопарку є машини різних класів.

Бюджетна вартість послуг  – одне з головних достоїнств нашої компанії. Постійним клієнтам ми запропонуємо дисконтну карту для накопичення бонусів. Відгуки клієнтів в Запоріжжі про нас підтверджують: наші тарифи дозволяють економити.

Отримати інформацію про вартість поїздки можна в онлайн-режимі, звернувшись до оператора компанії. Консультанти служби «239» оперативно і точно розрахують вартість послуг таксі відповідно до обраного маршруту в будь-яку точку міста.

Служба таксі «239»  – надійний професійний перевізник, на якого можна покластися.

Оформіть замовлення за кілька секунд без диспетчера. Швидкий сервіс, своєчасна подача авто  – і ви приїдете до місця призначення вчасно!

Немає доступу до мережі інтернет? Скористайтеся послугою «зворотній дзвінок»  – набирайте номер 239 з мобільного телефону і наш оператор зв'яжеться з вами.

Клієнти обирають нас, тому що ми пропонуємо адекватні ціни і висококласний сервіс. Наша служба дбає про клієнта протягом усього шляху руху.

Ознайомтеся з повним переліком послуг компанії «239» на сайті.