Послуги Таксі «239» в Полтаві

Трансфер з вокзалу або з аеропорту

Приземлившись на літаку в аеропорту або діставшись поїздом / автобусом до вокзалу, завжди можете бути впевнені, що ми вас уже чекаємо. Водій допоможе з багажем і найкоротшим шляхом доставить в заздалегідь обумовлений пункт призначення.

Трансфер у аеропорт або на вокзал

У подорож або на роботу – завжди вчасно з таксі 239! Скажіть нашому диспетчеру, о котрій годині потрібно бути на місці, – і будьте певні: наш відповідальний водій завжди точний як годинник.

Мікроавтобуси та автобуси

Ми завжди знайдемо транспорт навіть для великої компанії друзів. Тепер не проблема виїхати на річку чи в ліс, адже будь-які поїздки легко пройдуть з таксі 239. Замовте таку послугу заздалегідь – і ми зможемо підібрати найвигідніший варіант транспорту. В автопарку є машини місткістю від 6 до 18 місць.

Поїздка в будь-яке місто України

Немає квитків на поїзд чи автобус? Не біда. Замовте автомобіль, який доставить вас у потрібне місто України в будь-який момент дня і ночі. Таке замовлення можна зробити заздалегідь або скористатися послугою в терміновому режимі. На сьогодні ми робимо виняток лише для населених пунктів у зоні ООС.

Перевезення дітей

Навіщо платити більше? Потрібно відправити або забрати дитину з додаткових занять? Не варто вдаватися до послуг няні. Попередьте диспетчера про мету поїздки – і ми підберемо надійного водія без шкідливих звичок, а головне – дуже акуратного на дорозі. Якщо це попереднє замовлення – ми підготуємо дитяче автокрісло для вашого малюка.
Водії для таких поїздок підбираються особливо ретельно. Це завжди людина зі стажем, яка має величезний послужний список, надійний штатний співробітник.

Водій, що не палить

Також у наші послуги входить можливість замовити машину з водієм без шкідливої звички. Ця вимога не впливає на вартість або швидкість подачі автомобіля.

Час безкоштовного очікування

Безкоштовний час очікування становить 10 хвилин від часу, зазначеного в SMS, або ж з моменту дзвінка водія. Простій після того, як цей час збіг, оплачується. Як професіонали високого рівня ми цінуємо свій і ваш час.

Кур'єрська доставка

Таксі – це ще й можливість скористатися послугою кур'єрської доставки. Надсилайте документи, подарунки, а також багаж у будь-яку точку міста з нашим автотранспортом. Ще один вид послуг – покупка водієм товарів, про які попросить клієнт. Наприклад, це можуть бути квіти, хліб і т. п.