Послуги Таксі «239» у Кременчуці

Трансфер з вокзалу або з аеропорту

Скористайтеся нашою неймовірно зручною пропозицією! В обумовлений час в аеропорту або на вокзалі вас зустріне наш водій, який уже знає, куди потрібно їхати. Він донесе ваші сумки до автомобіля, покладе в багажник, швидко і найкоротшим маршрутом доставить у призначене місце.

Трансфер у аеропорт або на вокзал

Клієнти таксі 239 завжди і всюди приїжджають вчасно! Заздалегідь оформите замовлення, вказавши час, коли вам необхідно бути на залізничному вокзалі або в аеропорту – і автомобіль буде поданий вчасно. Наші відповідальні водії ніколи не допустять, щоб ви запізнилися на потяг або на літак.

Мікроавтобуси та автобуси

У нас знайдуться мікроавтобуси для великих компаній. З таксі 239 організація виїзних заходів – проста і зручна, а поїздка – завжди комфортна і приємна. Оформіть замовлення заздалегідь, а диспетчер підбере оптимальний варіант для необхідної кількості людей. Наш автопарк містить транспортні засоби, здатні вмістити від 6 до 18 осіб.

Поїздка в будь-яке місто України

У таксі 239 є можливість замовити автомобіль в будь-яку точку України, крім населених пунктів, що знаходяться в зоні ООС. Причому зробити це можна як терміново, так і оформивши поїздку заздалегідь.

Перевезення дітей

З професійним таксі в деяких ситуаціях няня не потрібна. Перевірені водії з досвідом роботи, на яких можна повністю покластися, відвезуть дитину в спортивну секцію або на заняття в танцювальній студії. Можете не сумніватися в акуратності, уважності наших співробітників, а також у тому, що вони не курять. При завчасному замовленні малюк може затишно і безпечно розміститися в приготованому для нього дитячому автокріслі.

Водій, що не палить

Оформляючи замовлення, можна попросити, щоб вас обслуговував водій, байдужий до тютюнопаління. Таке побажання ніяк не відіб'ється на вартості поїздки і часі подачі автомобіля.

Час безкоштовного очікування

Наші водії безкоштовно очікують вас протягом 10 хвилин. Відлік ведеться з моменту їх дзвінка вам або від часу, зазначеного в SMS-повідомленні. Додаткове очікування доведеться оплатити: професіонали розуміють цінність кожної хвилини.

Кур'єрська доставка

Найшвидша і зручна форма кур'єрської доставки – професійне таксі. Можна передати з водієм у будь-яку точку Кременчука документи, подарунок, сумки з речами. Також зручно скористатися такою послугою: покупкою водієм певного товару, наприклад, квітів, хліба, мінеральної води, і доставкою за обумовленою адресою.