Послуги Таксі «239» в Харкові

Трансфер з вокзалу або з аеропорту

Неймовірно зручно!
З прибуттям у аеропорт або на вокзал вас вже буде зустрічати людина, що знає, куди вам потрібно їхати. Наш водій допоможе донести вантаж до машини, укладе його і найкоротшим шляхом довезе вас до місця призначення.

Трансфер у аеропорт або на вокзал

На потяг або на літак - тільки вчасно з таксі «239»! Повідомте нашому оператору заздалегідь, коли вам потрібно бути на місці, і очікуйте на автомобіль з нашим відповідальним водієм.

Мікроавтобуси та автобуси

Якою б великою не була ваша компанія друзів, у нас буде транспорт, щоб привезти всіх туди, куди потрібно! Виїзди на річку, до лісу і інші виїзні заходи тепер можна організувати просто і комфортно з таксі «239». Замовляйте заздалегідь, а ми підберемо за кількістю людей найбільш оптимальний транспорт. У нашому автопарку є маршрутки місткістю від 6 до 18 місць.

Поїздка в будь-яке місто України

У будь-який момент ви можете замовити поїздку в будь-яке місто і населений пункт України. Можна зробити це як заздалегідь, так і в терміновому порядку. На даний момент нам доводиться робити виняток лише для населених пунктів в зоні АТО.

Перевезення дітей

Професійне таксі може замінити в деяких випадках няню. Якщо вам необхідно відвезти дитину на гурток або на додаткові заняття, не потрібно заради цього наймати няню. Попередьте оператора, і вашу дитину відвезе акуратний, уважний, водій, що не палить. Якщо замовлення буде зроблено заздалегідь, ми приготуємо дитяче автокрісло для вашого малюка. Водій, що повезе вашу дитину, - перевірений працівник зі стажем роботи у нас, абсолютно надійна людина, гідна довіри.

Водій, що не палить

При замовленні таксі ви можете попросити автомобіль з водієм, що не палить. Це не впливає ні на ціну замовлення, ні на швидкість подачі автомобіля.

Час безкоштовного очікування

Водій чекає вас безкоштовно протягом 10 хвилин від часу, зазначеного в SMS, або з того моменту, як він перетелефонував. Подальше очікування водія оплачується, адже професіонали цінують свій час і час інших.

Кур'єрська доставка

Найшвидший і зручний вид кур'єрської доставки - скористатися послугами таксі. Не виходячи з дому, ви можете відправити документи, подарунки, вантаж у будь-яку точку міста. Також ви можете попросити водія купити певний товар (наприклад, квіти, хліб, кефір) і відвезти за вказаною адресою.