Послуги Таксі «239» в Дніпрі

Трансфер з аеропорту, вокзалу

Як тільки ви будете на вокзалі або в аеропорту, вас зустріне наш водій, який допоможе донести ваші речі до автомобіля, завантажить їх і доставить вас у потрібну точку міста найкоротшим маршрутом.

Трансфер до аеропорту, вокзалу

З таксі «239» ви не запізнетеся на літак або потяг. Заздалегідь розкажіть нашому оператору, в який час вам потрібно бути в пункті призначення. Відповідальний водій вчасно прибуде за вами.

Автобуси і мікроавтобуси

Не залежно від кількості людей у вашій компанії друзів, ми підберемо оптимальний вид автомобіля, щоб привезти всіх у потрібне місце. Зі службою таксі «239» ви можете організовувати комфортні виїзди в ліс, на річку та інші заходи. Робіть замовлення заздалегідь, диспетчер підбере оптимальну машину відповідно до кількості людей. Наш автопарк має мінівени місткістю від 6 до 18 осіб.

Поїздки по всіх містах України

Наші клієнти можуть у будь-який час оформити замовлення таксі для поїздки в будь-яке місто або населений пункт України. Зараз винятком у нас є тільки населені пункти в зоні АТО.

Водій, що не палить

Замовляючи таксі, ви можете попросити машину з водієм, що не палить. При цьому вартість поїздки розраховується за стандартними тарифами.

Безкоштовне очікування клієнта

Відлік простою починається від часу, зазначеного в смс-повідомленні або з моменту, коли водій повідомив клієнтові про своє прибуття. Від цього часу у вас є 10 безкоштовних хвилин для того, щоб вийти до таксі. Якщо водієві доводиться чекати довше, то вам потрібно буде оплатити час простою, адже професійні водії цінують і ваш, і свій час.

Кур'єрська доставка

Завдяки послугам нашого таксі у вас є можливість відправити різні види вантажу (від документів до харчових продуктів) у будь-яку точку міста. Ви можете це зробити, не виходячи з дому. Також водії самостійно можуть придбати необхідний товар, заздалегідь взявши у вас передоплату товару і доставити за вказаною адресою.