Послуги Таксі «239» в Бердянську

Перевезення з автовокзалу

По прибуттю клієнта зустріне водій, який знає, куди відвезти пасажира. Він донесе до автомобіля вантаж, укладе і відвезе вас найкоротшим шляхом до пункту призначення.

Перевезення на автовокзал і залізничну станцію

Завжди будьте вчасно на залізничній станції або автовокзалі з таксі «239»! Вкажіть оператору служби час, коли вам потрібно прибути на місце, і очікуйте нашого водія, який прибуде в зазначений час.

Автобуси

Ми підберемо оптимальний транспорт для вашої компанії друзів незалежно від кількості людей і доставимо всіх в потрібне місце. Виїзд на відпочинок у ліс або на річку чи інші заходи тепер влаштовувати простіше разом з таксі «239». Залиште заявку завчасно, і ми підготуємо оптимальний транспорт для всіх ваших гостей. Маємо зручні автобуси від 6 до 18 посадочних місць.

Подорож містами України

Коли завгодно вирушайте в будь-яку точку країни зі службою таксі «239». Замовити послугу ви можете заздалегідь і в терміновому порядку. Винятком наразі є тільки населені пункти в зоні АТО.

Водій, що не палить

Оформляючи замовлення, можна вибрати таксі з водієм, що не палить, без зміни вартості і термінів подачі авто.

Час безкоштовного очікування

Водій протягом 10 хвилин від зазначеного в SMS часу або з моменту дзвінка безкоштовно очікує пасажира. Всі подальші хвилини сплачуються, адже ми цінуємо час наших водіїв і клієнтів.

Кур'єрська доставка

Таксі – зручна, надійна і швидка доставка. Відправляйте в межах міста документи, вантаж або подарунки, не виходячи з дому. Також водій може придбати певний товар (наприклад, квіти, іграшку або їжу) і відвезти його за потрібною адресою.